درباره ما

گروه صنايع تولیدی غذايي آسا گستر شریف

گروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف گروه تولیدی وبسته بندی هست كه محصولات متنوع و مرغوبي را براي قشر وسيعي از مصرف كنندگان و طيف گسترده اي از مشتريان توليد و توزيع مي نمايد.گروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف با سرمايه گذاري وسيع خود در صنايع توليد كننده مواد اوليه و بسته بندي و همچنين در شبكه هاي توزيع و فروش در داخل و خارج كشور، از معيارهاي منحصر بفرد يك مجموعه متشكل صنعتي پيشتاز در رسته کاری خود بهره مند مي باشد.
• مزيتهاي اقتصادي و خدمات متمايز در گروه صنايع تولیدی غذايي آسا گستر شریف موجب گرديید كه رشد گروه بمراتب افزون و سريع تر از رشد بازار باشد.
• گروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف ، ضمن ارج نهادن به موضوع كيفيت و مرغوبيت توليدات، به خلاقيت و نوآوري در فعاليتها و توليد محصولات،  توجه خاص مبذول داشته به صورتيكه بالغ بر نيمي از فروش كالا در گروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف از محل توليداتي تحقق يافته كه در چندین سال اخير ، طراحي،توليد  و به بازار مصرف عرضه گرديده اند.
• گروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف با  سازماندهي شبكه تأ مين و تدارك مستقيم  حاشيه حفاظتي لازم را ايجاد نموده است.ومحصولات را مسقیم از تولید به مصرف کنندگان می رساند.

گروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف در طول دوران رشد پرشتاب و سريع خود از منزلگاه يك كارخانه همواره تأمين نيازهاي مشتريان، ايجاد رضايت در مصرف كنندگان و پاسخگويي به تحولات بازار را مورد نظر قرار داده است.

– گروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف ، به لحاظ كيفيت و مرغوبيت محصولات خود و با توجه به خدمات گسترده و دامنه دار به مشتريان و با عنايت به سياست مستمر رشد و توسعه، در بسياري از كشورهاي از اعتبار و شهرت خاصي برخوردار است.

و اكنون با توجه بهوفاداري ، اطمينان و اعتمادي كه مصرف كنندگان در ايران و سراسر جهان از خود نشان دادند،  گروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف مسئوليت  به مراتب سنگين تري در خود احساس نموده و موجب گرديده است كه اين مجموعه خدمتگزار با جديت و پشتكار بيشتري در جهت ايجاد تندرستي و تأمين  نيازهاي مصرف كنندگان جديت نمايد و تمامي اين تلاشها در جهت رضايت مشترياني است كه

 

ارزشمندترين دارائي و ثروتگروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف مي باشند.

برنامه ريزي و اقدامات اساسي در بهبود ارزش غذايي محصولات توليدي گروه صنايع تولیدی غذايي آساگستر شریف

– روند روزافزون به سلامت جامعه از ابعاد گوناگون

– آگاهي روز افزون از نقش تغذيه سالم و صحيح در احياي سلامت جامعه و كمك به رشد كيفيت زندگي

– آگاهي روزافزون از نقش تغذيه سالم در بخشهاي مختلف جامعه از جمله دانش آموزان و ……كه محصولات در احياي سلامت جسمي و مغزي اين گروه ها ايفا مينمايد.

ارتباط مستحكم با مشتريان

نوآوري و خلاقيت

ايجاد ارتباط مستمر با محافل و مراكز علمي و تحقيقات